Demi Lovato Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Turkey Forum

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şizofrenik Sancılar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
'Pervin MiLey ~
Yönetici
Yönetici
'Pervin MiLey ~

Hayvan:

Şizofrenik Sancılar Vide
MesajKonu: Şizofrenik Sancılar Şizofrenik Sancılar Icon_minitimePerş. Ocak 27, 2011 4:36 pm

Karanlıkta Lambayı bulmaya çalışırkenki hâlimi birisi görse duvarla sevişiyorum sanır.

Dünyanın en sıkıcı işi mesajda "acaba" yazmaktır, hiç işin gücün yok 2'ye bas dur.

Selam ben sınav sırasında pet şişeden gürültülü su içen gıcık çocuğum. "makasım var ama evde" diyen kızla evlendik.

Emolar da kardeşimizdir dediler, hayır dedim, onlar bizim qaRdeShimiSdiRr.

Çıkardığı seslere bakılırsa, bilgisayarım önceki hayatında elektrik süpürgesiymiş.

Kimya Günlük Hayatta Çok Kullanılan Bir Bilimmiş. Hee Canım Bizde Bakkala Gidip Bi Alüminyum Nitrat Versene Diyoduk Zaten

Michael Schumacher Türkiye'den kız istemiş, sen şoförsün demişler vermemişler.

Karşıdan gelen tanıdık birini gördüğünüzde cep telefonunu karıştırıyorsa, o sizi daha önce görmüştür.

Annemin bulaşıktan sonra tabakları dizerken yarattığı mimarı yapı adeta bir bubi tuzağı, bir tabağı çekiyorsun hepsi devriliyor.

Lidyalılar parayı bulmuşlar ama para üstünü unutmuşlar , sonra düşünmüşler düşünmüşler 'Sakız'ı bulmuşlar

Tükenmez kalemin tükendiğine inanmayıp ucuna 'hoh' layan umut dolu insan bizdendir .

Yeni giydiğim çoraplarla banyoda ıslak yere bastığım an kaçıp gidesim geliyor buralardan. Çok uzaklara. O derece dertleniyorum.

Sınavda "Adınız" yazan yere adını ve soyadını yazdıktan sonra altta "Soyadınız" kısmını görürsün ya. İşte o inceden koyar adama.

''Market alışverişinde kasadan bol bol poşet alayım da,evde çöp kovasına takarım'' diye düşünmüyorsan Türklüğünden şüphe duyarım

Kızlar; paralı,kültürlü,akıllı,romantik,yakışıklı ve evliliğe can atan birini istediğinizi biliyorum.yok öyle biri,iyi geceler

Koltukta uyuyunca üzerini örtene anne,git yerine yat lan diyene baba,"Heyy cvp vercekmsn."diye 20. smsi gönderene sevgili denir

Omzuna yattım. "Napıyorsun?" dedi. "Salağa yatıyorum." dedim. Sustu.

Annelere göre su bardakları 3'e ayrılır: Günlük su bardakları, misafirlere özel su bardakları, vitrinde duran su bardakları.

Meclise girip vekillere küfür ettikten sonra ,'' Sözüm meclisten dişari '' demek istiyorum.

'' Erikli su aldım, içinden Erik çıkmadı '' esprisini yapan arkadaşımın boğazını testereyle kestim.Pişman değilim.

Adrenalin = Çaya bandırılan bisküviyi erimesine saliseler varken çayın içinden çekmek ve bir sonraki biskuvide sınırı zorlamak

Senin seviyene dusmem kusura bakma dedi , sen hic asagidan yukari dusen birsey gordun mu dedim.. Sustu

Sen hiç önüne αbur cuburlαrı dαyαyıp koltuğα yαyılmışken, televizyon kumαndαsının bαmbαşkα bir yerde olduğunu fαrk ettin mi ?

Facebook'dα yαşαdığı yer kısmına Pαris yazıp . Tαksim'de dürüm yerken görüntülenen ergen gözyαşlαrınα hαkim olαmαdı.

Güzellik uykusundαn uyαndım. diye şirinlik yαpαn kızα , ' Olmαmış bir dαhα yαt ' dedim. Mutluyum.

Kontör yükleyince değerli müşterimiz diye mesαj αtαrlαr, bitince ise sαyın abonemiz diye yok böyle bir yαvşαklık αrkαdaş.
'Pervin MiLey ~ : adlı üyenin imzası:

Şizofrenik Sancılar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası